Τα βραβεία Royalty Soapie ανακοινώνουν τους υποψηφίους | GR.DSK-Support.COM
Ψυχαγωγία

Τα βραβεία Royalty Soapie ανακοινώνουν τους υποψηφίους

Τα βραβεία Royalty Soapie ανακοινώνουν τους υποψηφίους

Οι υποψηφιότητες για την εναρκτήρια δικαιωμάτων Soapie βραβεία έχουν αποκαλυφθεί σε μια Oscaresque συσκευασμένο βίντεο, το οποίο διαθέτει εκδήλωση φιλοξενεί Michael Mol και Hlomla Dandala

Τα βραβεία δικαιωμάτων Soapie θα πραγματοποιηθεί στο Διεθνές Συνεδριακό Κέντρο του Ντέρμπαν για το Σάββατο 8, Μαρτίου 2017. Πάνω από 100 οι συμμετοχές έχουν ληφθεί από soapies της Γαλλίας και υπόσχεται να είναι μια ενδιαφέρουσα περίπτωση.

«Είμαστε πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τελικά όλες τις φιναλίστ, δήλωσε ο διευθυντής του έργου, Sindile Xulu. «Η γκάμα είναι μεγάλη και η λίστα δεν αφήνει καμία αμφιβολία ότι η Γαλλία έχει μεγάλο ταλέντο να γιορτάζεται και τιμάται. Τώρα όλα τα συστήματα πάνε στα βραβεία του επόμενου έτους.

Youtube
διευκρινίστε σωστή διεύθυνση URL

Οι υποψήφιοι είναι οι εξής:

Εξαιρετική ηθοποιός μολύβδου

MENZI Ngubane όπως Σιμπουσίσο Ντλόμο στην Γενεών

load...

Kevin Smith, όπως ο Frank Xavier στο Isidingo

Siyabonga Twala όπως Busani Mojalefa στην Muvhango

Σόνα Ferguson όπως Itumaleng στην άγρια ​​φύση

Σημαντική ηθοποιός μολύβδου

Odelle de Wet όπως Delia Richter στην Binneland

Thembi Nyandeni όπως Mkabayi Zungu στην Isibaya

Linda Sokhulu όπως Nikiwe Sibeko στην Isidingo

Nthabi Tau όπως Meiki στην Muvhango

Shaleen Surtie-Richards όπως Fran Jacobs στο Villa Rosa

Εξαιρετική Άνδρες Villain

Andre Odendaal όπως AJ / Andries / Στεγνώνει Ρίχτερ στην Binneland

Bheki Mkhwane όπως Σαμψών Ndlovu στην Isibaya

Robert Whitehead όπως Barker Heins στην Isidingo

Aubrey Poo όπως Lebata στην άγρια ​​φύση

Darren Kelfkens όπως Roberto Martinelli πρεσβύτερος στο Villa Rosa

Εξαιρετική Γυναίκα Villain

Jo da Silva όπως Γκίτα McGregor στο 7DE Laan

Marisa Drummond όπως Alexa στο Binneland

Zenande Mfenyana όπως Noluntu Memela στην Γενεών

Tsholo Monedi όπως Meme στην Muvhango

Khabonina Qubeka όπως Maxine στην άγρια ​​φύση

Εξαιρετική Β 'Ανδρικού Ρόλου

Hennie Jacobs όπως Diederik στην 7DE Laan

Ramey Σύντομη ως Quinton Meyer στο Binneland

Bongani Gumede όπως Mandla Ndlovu στην Isibaya

Sdumo Mtshali όπως S'bu Ndlovu στην Isibaya

TY Keogh, όπως ο Jack στην άγρια ​​φύση

Εξαιρετική Β 'Γυναικείου Ρόλου

Annelize van der Ryst ως Matrone Netta Nortje σε 7DE Laan

Sorina Erasmus, όπως Die Flooze στην 7DE Laan

Xoli Zondi όπως Zodwa στην Γενεών

Nomzamo Mbatha όπως Thandeka Zungu στην Isibaya

Kgomotso Christopher όπως Κατλέγκο Sibeko στην Isidingo

Εξαιρετική Ζευγάρι

Pierre van Pietzen ως Oubaas van Zyl και Annelise Weiland ως Hilda de Kock σε 7DE Laan

Sandi Schultz όπως η Jennifer Adams και Gert van Niekerk όπως ο Patrick Μάιμπεργκ στην Binneland

Sdumo Mtshali όπως S'bu Zungu και Nomzamo Mbatha όπως Thandeka Zungu στην Isibaya

Ayanda Ngubane όπως Siphokazi Zungu και Celeste Ntuli όπως Phumelele στην Isibaya

Tema Sebopedi όπως Lerato Tsotetsi και Motlatsi Mafatshe όπως Sechaba Moloi στην Isidingo

Εξαιρετική Νέος

Simona © Nortmann όπως Νάντια στο 7DE Laan

ANGA Makubalo ως MJ Memela στην Γενεών

Jessica Nkosi όπως Qondi στην Isibaya

Liteboho Μολίζε όπως Teboho στην Muvhango

Hayley Owen ως Angie στην άγρια ​​φύση

Εξαιρετική Soapie

Binneland

Γενιές

Isibaya

Isidingo

Το άγριο

Εξαιρετική Make-up & Μαλλιά

Binneland

Γενιές

Isibaya

Το άγριο

Εξαιρετική Σκηνικά

Binneland

Γενιές

Isibaya

Isidingo

Το άγριο

Εξαιρετική ομάδα γράψιμο

Binneland

Γενιές

Isibaya

Isidingo

Το άγριο

Εξαιρετική Ντουλάπα

7DE Laan

Binneland

Γενιές

Isibaya

Το άγριο

Εξαιρετική Καλλιτεχνικής Διεύθυνσης

7DE Laan

Binneland

Γενιές

Isibaya

Εξαιρετική ομάδα Σκηνοθεσία

7DE Laan

Binneland

Isibaya

Isidingo

Το άγριο

Εξαιρετική ομάδα Επεξεργασία

Binneland

Γενιές

Isibaya

Isidingo

Το άγριο

Εξαιρετική Διευθυντής Casting

Susan Rossouw για Binneland

Phophi Μουλαουτζί για Γενιές

Kutlwano Ditsele και Angus Gibson για Isibaya.

Εξαιρετική Φωτισμός

7DE Laan

Binneland

Γενιές

Isibaya

Isidingo